Vytvorím, zorganizujem či budem facilitovať workshop na témy online, content a social media marketingu.

Príležitosť tvoriť a realizovať workshopy a prezentácie sa mi naskytla na základe blogovania. Zo začiatku som organizovala cestovateľské prednášky, ktoré sa premenili do šnúry prezentácií o digitálnom nomádstve (Bratislava, Košice a Žilina), až po workshopy o online práci, nomádstve a content marketingu.


ZREALIZOVANÉ WORKSHOPY


Tenerife, Španielsko: Ako začať blogovať? Ako pracovať produktívne online?
Canggu, Bali: Friendly workshops, pravidelné týždňové stretnutia freelancerov a online podnikateľov, ktoré som organizovala s cieľom si pomôcť v živote, biznise a byť produktívnejší.
Bratislava: Jesenná MasterMind, pravidelné týždňové stretnutia freelancerov a online podnikateľov, s cieľom sa nakopnúť po lete a vymeniť si skúsenosti a inšpirovať sa.
Bratislava: Digitálny nomád začiatočník, poldňový workshop pre ľudí, ktorí chcú pracovať online a z rôznych miest.


REFERENCIE


Barbara, workshop Digitálny nomád: Ďakujem za inšpiratívny workshop, hneď som prestala depkárčiť, že musím do práce : pondelok až piatok 🙂 Vidím, že sú aj iné možnosti, treba skúšať a nájsť si tú svoju cestu.
Ľubo, workshop Digitálny nomád: Celý večer hodnotím veľmi pozitívne. Bolo to dynamické, témy sa postupne menili a páčilo sa mi, že sme sa mohli zapojiť do priebehu workshopu. Najviac sa mi páčili nápady na digitálnu prácu, ako a kde s tým začať.