Noc Digitálneho Nomádstva (Connect Coworking)

0 Shares

Začiatkom februára 2017 som bola v Thajsku na pracovno-dovolenkovom pobyte.

V tom čase ma oslovila Žofka z bratislavského co-working space Connect Coworking s otázkou, či by som chcela byť spíkerka na ich podujatí Noc digitálneho nomádstva.

Pozvanie ma potešilo, ale keďže som však bola v Thajsku, nemohla som sa dostaviť osobne.

So Žofkou sme sa dohodli tak, že sa na podujatie pridám nejakou digitálnou formou. Vymysleli sme nasledovné…

Záujemci o Nic digitálneho nomádstva na Facebook event page hlasovali za otázky, ktoré ich najviac zaujímali a ja som na základe toho pripravila video odpovede.

Video by som rada zdieľala s ostatnými čitateľmi môjho blogu, aby sa jeho obsah nestratil v kyber priestore.

Okrem videa pre vás mám dve praktické informácie:

Content marketing TIP
Vytvorili ste nejaký obsah? Nenechajte ho vo vašom digitálnom šuflíku zapadnúť prachom. Recyklujte a zdieľajte ho znovu. Málokrát sa stane, že by ste vaše publikum zasiahli na prvý krát.

Produkčný TIP
Odpovede som točila na starší iPhone a vedela som, že kvalita obrazu nebude na 100%. Aj tak som do toho išla. Ako povedal môj obľúbenec Casey Neistat, treba pracovať s tým, čo je a nie sa vyhovárať, že treba lepšiu techniku.

Ak vás zaujíma téma práce na diaľku, na voľnej nohe alebo nomádstva, hoďte očkom na môj e-shop a ponúkané produkty či podujatia: ALOHA ESHOP

Ďakujem a prajem pekné pozeranie,

Silvia

SILVIA PÚCHOVSKÁ – AUTORKA “SVOJOU CESTOU” 

Som marketérka na voľne nohej, ktorá sa špecializuje na stratégiu, obsah a sociálne siete. Spolupracujem najmä s podnikateľkami a podnikateľmi, ktorí majú produkt (vlastný alebo v distribúcii) a potrebujú pomôcť s marketingovým plánom a s efektívnou online komunikáciou. Som veľkou fanúšičkou práce nezávislej na mieste, ktorá mi už po tretí rok dovoľuje odniesť si vlastnú mini kanceláriu niekam do trópov a aktívne surfovať. Momentálne žijem medzi Bratislavou a rajom surferov – Bali.

 

0 Shares

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *