Výnimočné IRL stretnutie tímu Studio Inbound

0 Shares

IRL = In real life!

Koncom vskutku netradičného roku 2020 sme zažili milé stretnutie kolektívu freelancerov Studio Inbound, ktoré sa odohralo v nádherných priestoroch coworking space HubHub Nivy Tower. Toto stretnutie nebolo výnimočným len preto, že bolo IRL (in real life) ale najmä preto, že sa uskutočnilo pri príležitosti piatich rokov od založenia štúdia.

V tejto zostave sme sa stretli vôbec prvýkrát! Aj keď sme boli všetci na #remotework zvyknutí už pred pandémiou, takéto offline stretnutie dodalo spolupráci iný rozmer. Porozprávali sme sa o plánoch do roku 2021, projektových spoluprácach, ale aj skúsenostiach z náročného, aj keď veľmi produktívneho roku 2020.

S grafickým dizajnérom Balázsom Szarkom spolupracujeme od začiatku. Za tie roky okrem grafického dizajnu pre klientov pripravil aj branding Studia Inbound, ktorý sa nám veľmi páči.

Tatiana Gernátová Kušnírová sa od júla 2020 stará o social media asistenciu, vizuálne nápady a prípravu redakčných plánov a príspevkov. S radosťou pre vás nafotí produktovú alebo lifestyle fotku, ktorú definujeme počas stratégie.

Janka Takáčová je najnovšia posila v tíme. Pripravuje kvalitné texty či preklady na weby, blogy a social media.

A ja, Silvia Púchovská, som zakladateľkou Studia Inbound. Pod palcom mám marketingovú stratégiu, plánovanie a koordináciu úloh s tímom a klientmi.

studio inboud

V Studio Inbound vám ponúkame komplexné spracovanie content a social media marketingového projektu. Od stratégie, cez branding/grafiky, copywriting, foto/video, social media administráciu a reklamu. Do tímu patria aj ďalší freelanceri, ktorých podľa potreby zapojíme a spoločne tak vytvoríme riešenia na mieru vášho projektu.

Tešíme sa na ďalšie klientské spolupráce, ako aj milé stretnutia,

Silvia

0 Shares

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *