Moje projekty

Rada spolupracujem s ľudmi, ktorí podnikanie a život riešia kreatívne a hľadajú spôsoby, ako Slovensku, či svetu predstaviť výnimočné produkty. Hľadáte niekoho, kto vám pomôže s marketingovým plánom, s lepšou štruktúrou komunikácie, či so storytellingom? Alebo hľadáte spíkera/facilitárora podujatia, či workshopu? Rada by som vám predstavila možnosti spolupráce so mnou, alebo so šikovným tímom ľudí, s ktorými spolupracujem.

Marketingový mentoring a stratégia

Marketingový mentoring a stratégia je určená malým a stredným podnikateľom, ktorí nemajú v tíme stáleho marketingového manažéra a potrebujú dostať komunikáciu pod kontrolu.

Ako váš marketér na diaľku vám pomôžem s vypracovním online marketingového plánu, určím priority a veci zorganizujem. Dlhodobo spolupracujem so slovenskými a zahraničnými podnikateľmi, ktorí majú produkt, ktorý vyrábajú, alebo ho majú v distribúcii. Spolupráca je založená na marketinovom programe, počas ktorého vám pomôžem auditovať vašu online komunikáciu a nastaviť plán tak, aby ste si ho mohli zrealizovať vo vlastnej réžii alebo v spolupráci s tímom kreatívcov a webdeveloperov. Kontaktujte ma pre viac informácií. 

 

Obsahový marketing a storytelling

Čo je to JEDNO za čím si stojíte vy alebo váš produkt? Obsahový marketing, storytelling alebo sociálne siete sú dnes samozrejmosťou každého podnikania. Obsah vášho webu, blogu a social media je dôležitým nástrojom na budovanie značky, vzťahu so zákazníkmi a aj samotného predaja. Pomôžem vám definovať hlavný príbeh, kľúčové slová/výrazy a témy, o čom hovoriť. Spolu so šikovným tímom webdeveloperky, copywriterky a grafického dizajnéra vytvoríme kreatívny a hodnotný obsah pre vašu online komunikáciu a pomôžeme vám predať viac. Portfólio si môžete pozrieť na stránke marketingového štúdia Studio Inbound.

Workshopy a prezentácie

Počas práce v nemeckej spoločnosti Sennheiser a pri rozvoji online podnikania/blogovania som si osvojila prednášky na živo, workshopy a mediálne spolupráce.

ONLINE MARKETING: Hľadáte niekoho, kto vie odprezentovať online marketingové témy alebo zaujímavý produkt? Som tu! Mojimi silnými stránkami sú obsahový marketing a sociálne siete.

PRÁCA NA DIAĽKU: Vďaka tomu, že pracujem online a s klientmi a spolupracovníkmi pracujem na ďiaľku, viem vytvoriť obsah prednášky alebo workshopu, ktorý túto problematiku vysvetľuje. Viem účastíkov naučiť, ako pracovať produktívnejšie online a využívať jednotlivé online pomôcky.