Obchodné Podmienky

1. Prevádzkovateľ e-shopu

Studio Inbound s.r.o.
Fláviovská 18, 851 10 Bratislava
IČO: 50 018 540
DIČ: 2120147590
VAT ID: SK 2120147590
DIČ: 1122519002
email: info@silviapuchovska.com

2. Ochrana osobných údajov
Odoslaním objednávky na www.silviapuchovska.com udeľujete súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Ten súhlas udeľujete na spracovanie a odoslanie obejdnávky. Poskytnutie vašich osobných údajov je dobrovoľné. Váš súhlas máte právo kedykoľvek odvolať, a to písomnou formou na moju adresu. Súhlas zanikne v lehote 1 mesiaca od doručenia odvolania Vášho súhlasu a údaje budú vymazané.

3. Ceny a poplatky
Všetky ceny tovaru a služieb sú uvádzané vrátane špecifickej DPH (pri knihách 10 %, pri konzultáciách 20 %). Poplatok za poštovné a balné je zhmotnený vo finálnej cene, ktorú vidíte na e-shope.

4. Spôsob platby
Platba je cez bezpečnú platobnú bránu, ktorá je na tejto stánke. Platiť sa dá platobnou kartou alebo cez PayPal. 

5. Spôsob doručenia
Knihy sa posielajú Slovenskou poštou na adresu zadanú objednávateľom. Kniha sa odošle maximálne 48 hodín od objednávky.
Konzultácia sa realizuje online, a to cez Skype alebo WhatsApp. Konzultácia sa uskutoční najskôr 48 hodín po zaplatení a najneskôr do 1 týždňa po zaplatení. Presný dátum, čas a online spojenie dohodneme cez email (preto prosím do poznámky pri platbe uveďte svoj email). Odpoviem a poradím na dopredu pripravené otázky. Po konzultácii dostanete ďalšie tipy & triky, ktoré vyústili z rozhovoru.

6. Záručná doba a reklamácie
Na všetok fyzicky predávaný tovar je poskytovaná zákonom stanovená záručná doba 24 mesiacov. Adresa, na ktorej môžete uplatniť reklamáciu tovaru, je Silvia Púchovská, Fláviovská 18, 851 10, Bratislava. info@silviapuchovska.com
Ak ste neboli spokojní s konzultáciu, túto skutočnosť mi prosím odkomunikujte a peniaze vám budú vrátené.