Obchodné Podmienky

1. Prevádzkovateľka e-shopu
Ing. Silvia Púchovská
Fláviovská 18, 851 10 Bratislava
DIČ: 1122519002
email: info@silviapuchovska.com

2. Ochrana osobných údajov
Odoslaním objednávky na www.silviapuchovska.com udeľujete súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Poskytnutie vašich osobných údajov je dobrovoľné. Váš súhlas máte právo kedykoľvek odvolať, a to písomnou formou na moju adresu. Súhlas zanikne v lehote 1 mesiaca od doručenia odvolania Vášho súhlasu a údaje budú vymazané.

3. Ceny a poplatky
Všetky ceny tovaru a služieb sú uvádzané vrátane špecifickej DPH (pri knihách 10 %, pri konzultáciách 20 %). Poplatok za poštovné a balné je zhmotnený vo finálnej cene, ktorú vidíte na e-shope.

4. Spôsob platby
Platba je cez bezpečnú platobnú bránu, ktorá je na tejto stánke. Platiť sa dá platobnou kartou alebo cez PayPal. 

Platiť sa dá aj prevodom na bankový účet: SK97 0200 0000 0026 6524 9256, suma knihy či konzultácie. Variabilný symbol: 01+číslo dňa a mesiaca narodenia, do poznámky prosím napíšte svoj email, aby som sa s vami spojila.

5. Spôsob doručenia
Knihy sa posielajú Slovenskou poštou na adresu zadanú objednávateľom.
Konzultácia sa realizuje online, a to cez Skype alebo WhatsApp. Konzultácia sa uskutoční najskôr 48 hodín po zaplatení a najneskôr do 1 týždňa po zaplatení. Presný dátum, čas a online spojenie dohodneme cez email (preto prosím do poznámky pri platbe uveďte svoj email). Odpoviem a poradím na dopredu pripravené otázky. Po konzultácii dostanete ďalšie tipy & triky, ktoré vyústili z rozhovoru.

6. Záručná doba a reklamácie
Na všetok fyzický predávaný tovar je poskytovaná zákonom stanovená záručná doba 24 mesiacov. Adresa, na ktorej môžete uplatniť reklamáciu tovaru, je Silvia Púchovská, Fláviovská 18, 851 10, Bratislava. info@silviapuchovska.com
Ak ste neboli spokojní s konzultáciu, túto skutočnosť mi odkomunikujte a peniaze vám budú vrátené.