Spoznajte témy môjho blogu v roku 2021

0 Shares

Ahojte! Chcela by som všetkým popriať len to naj v roku 2021!

Pri tejto príležitosti by som sa tiež chcela predstaviť novým čitateľom a pozdraviť tých, ktorí sledujú moje sociálne siete a blog už dlhší čas. Ďakujem, že Vás to so mnou baviť neprestalo.

Volám sa Silvia a v online priestore publikujem od septembra 2012. Prešla som rôznymi blogerskými a online marketingovými skúsenosťami. Prvý cestovateľský blog bol po anglicky a posunul ma do tvorby slovenského obsahu a neskôr do vytvorenia knihy SVET je moja kancelária. V roku 2015 som založila marketingové štúdio STUDIO INBOUND, v ktorom sa venujeme marketingovej stratégii a social media.

Tí, ktorí sledujete moje sociálne siete dlhší čas, ste možno zaregistrovali, že už nepublikujem toľko obsahu o cestovaní či nomádstve. Nie je to len kvôli tomu, že v roku 2020 som takmer vôbec necestovala, ale najmä preto, lebo som sa prirodzene posunula ďalej.

Dlho som uvažovala nad tým, ako poňať moje social media. Vytvoriť viac značiek, pre rôzne cieľové skupiny? Rozhodla som sa, že tadiaľ cesta nevedie. A to z jednoduchého dôvodu. Tvorba obsahu na social media a blogy vyžaduje veľmi veľa času a kreatívnych nápadov. Je pre mňa dôležité skombinovať môj čas s témami, ktoré majú zmysel a sú k veci. Nielen pre mňa, ale najmä pre Vás a ďalších, ktorí môžu moje riadky čítať a obsah z nich použiť.

Open-minded, valuable, thoughtful and positive content. To sú 4 slová, ktoré charakterizujú obsah, ktorý chcem tvoriť. Témy, ktoré sú mi blízke sú:

MARKETING A MALÉ ONLINE PODNIKANIE: myšlienky, skúsenosti a vedomosti pre Váš hodnotný a zmysluplný online business a marketing

CESTOVANIE A SURFING: ak zažijem vtipný alebo zaujímavý moment na cestách, rada Vám ho občas priblížim

SRDCOVKA: ekologické témy, lebo ak nebude zdravá planéta, nebudeme ani my

Okrem textov, pri písaní ktorých sa cítim najpohodlnejšie, by som rada do obsahu pridala kvalitnejšie fotky a video (v spolupráci s ďalšími content creatormi). Rada by som tiež rozvinula spolupráce s ľuďmi, ktorí majú online podnikanie.

Verím, že Vám v roku 2021 prinesiem hodnotný content a teším sa na Vašu spätnú väzbu 🙏.

Prajem produktívny deň,
Silvia

0 Shares

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *